Pracovník / pracovníčka v krajčírskej dielni

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu do našej dielne v Stupave

Ritka v suchu je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná na výrobu a predaj ekologických produktov pre najmenších. Našou špecializáciou sú moderné látkové plienky a ďalšie doplnky pre bábätká, ktoré sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale aj k citlivej detskej pokožke.

Spoločnosť vznikla s cieľom poskytovať rodičom udržateľné a kvalitné riešenia pre každodennú starostlivosť o ich deti. V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov vrátane látkových plienok, tréningových nohavičiek, dojčenských plaviek, osušiek a mnoho ďalších praktických doplnkov pre starostlivosť a hygienu.

Ritka v suchu si zakladá na vysokej kvalite svojich výrobkov, inovatívnom dizajne a zákazníckom servise, ktorý je vždy ochotný poradiť a pomôcť pri výbere správnych produktov. Sledujeme aktuálne trendy a neustále prichádzame s novinkami, ktoré uľahčujú život rodičom a prinášajú komfort deťom.

Naším cieľom je nielen ponúkať produkty, ale aj inšpirovať a vzdelávať rodičov v oblasti ekologického a ekonomického prístupu k starostlivosti o deti. Sme hrdí na to, že môžeme prispievať k zdravšiemu a udržateľnejšiemu svetu pre budúce generácie.

Adresa pracoviska:

Cementárenská 15, Stupava 90031 (budova Cevaservisu)

 Charakteristika práce v našej dielni:

Práca v našej dielni ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou tímu, ktorý sa venuje tvorbe ekologických a inovatívnych produktov pre najmenších. Naša dielňa je miestom, kde sa tradícia stretáva s modernou technológiou, aby sme vytvorili produkty vysokej kvality, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a bezpečné pre deti.

Ako člen nášho dielenského tímu budete mať možnosť pracovať v kreatívnom a podporujúcom prostredí, kde je dôraz kladený na precíznosť, detail a neustále zlepšovanie. Hľadáme ľudí, ktorí sú nadšení pre ručnú výrobu, majú zmysel pre detail a chcú prispieť k vytváraniu udržateľných riešení.

Čo ponúkame?

  • Zmysluplnú prácu: Podieľate sa na výrobe produktov, ktoré majú pozitívny dopad na životné prostredie a rodiny po celom svete.
  • Príležitosť pre rast: Podporujeme osobný a profesionálny rozvoj našich zamestnancov prostredníctvom školení a workshopov.
  • Kolegiálnu atmosféru: Pracujeme ako tím a navzájom sa podporujeme, aby sme dosiahli najlepšie možné výsledky.
  • Flexibilnú pracovnú dobu: Chápeme dôležitosť rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom.

Požiadavky na zamestnanca:

  • prax v oblasti krajčírstva je vítaná, ale nie povinná, pretože všetko Vás naučíme, dôležitá je pre nás vaša chuť pracovať
  • práca je manuálna ale vyžaduje len miernu fyzickú zdatnosť
  • hľadáme posilu na dlhodobý pracovný pomer a flexibilne k vášmu času vieme prispôsobiť úväzok (plný, skrátený)

Náplň práce:

  • Strihanie a príprava dielov a zošívanie dielov
  • Práca na šijacích strojoch a lisoch a práca s rezacími prostriedkami
  • Práca v sklade s materiálom
  • Preberanie tovaru od dodávateľov
  • Odovzdávanie balíkov na expedíciu
  • Odovzdávanie balíkov zákazníkom pri osobnom odbere
  • Starostlivosť o pracovné stroje, prístroje a nástroje
  • Udržiavanie poriadku na pracovisku

Plat a benefity:

  • základný plat pri nástupe 960,-EUR brutto
  • po skúšobnej dobe 3 mesiace prehodnotenie základnej mzdy podľa šikovnosti, výkonu a náplne práce
  • príplatok na stravu 4,57,-EUR / deň
  • individuálna odmena podľa plnenia výrobných cieľov spoločnosti
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri rôznych jubileách
  • 100,-EUR ročne príspevok na oddych a rekreáciu
  • zľava na produkty našej značky

To nie je všetko :)

  • 2x do roka sick-day v prípade ochorenia
  • Dostupné parkovanie, v blízkosti jedáleň, potraviny
  • Oddychová miestnosť, kuchynka, sprcha
  • Pitný režim (ochutená voda, káva, čaje)
  • Moderné stroje a ergonomické pracovné stanice
  • Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania školenia zamerané na zlepšenie odborných zručností / možností postupu na vyššie pozície
  • Možnosť výberu zmeny, ktorá najlepšie vyhovuje osobným potrebám, alebo skrátené pracovné úväzky (plný, skrátený úväzok)
  • Flexibilný pracovný čas podľa potrieb zamestnanca (od 6:00 - 22:00 počas pracovných dní)

Ak máte záujem o prácu, ktorá prináša zmenu a chcete byť súčasťou našej dielne, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Email: veronika@ritkavsuchu.sk

Telefón: +421 911 832 969